A brightly lit carousel at night with horses
10 września 2024

Potrzebuję drugiej osoby do życia.
Starczy mi już samotności

Ostatnio mam jakiś dziwny czas na głębokie refleksje.
Widzę, że to co w życiu osiągnęłam nie sprawia mi takiej radości jaką oczekiwałam mieć.
Może to już starość mnie ogarnia.
Może zmiana kodu sprawiła, że weszłam na inny poziom wartości.
Osiągnęłam w życiu bardzo dużo.
Mam wszystko o czym zamarzę, pomyślę.
Realizacja moich planów i założeń nie sprawia mi żadnego problemu.
 
Ale jedyne co mnie wprowadza w zadumę, to bliskość z drugą osobą.
Potrzeba bycia widzianą przez mężczyznę.
Poczucie bycia kobietą.
Taką czasem niezaradną, potrzebującą wsparcia.
Taką potrzebującą opieki i pomocy.
Czasem wyręczenia z obowiązków.
Bez presji myślenia za wszystkich i o wszystkich.
Rozpłynięcia się w spełnieniu i bliskości.
Ciepła dłoni, splecionej z drugą dłonią.
Schowanie się w silnych, męskich ramionach…
 
Kobieta żeby dawać miłość, musi czuć że ją dostaje.
Nie da tam, gdzie jest gnębiona i nieszanowana.
Nie da, jeśli to co dawała na początku, nie zostało przyjęte i odwzajemnione.
 
Często słyszę że kobiety są wredne, zaborcze, samolubne.
A jak mają inaczej poradzić sobie same ze światem?
Gdzie są ci mężczyźni odważni, silni, dający schronienie kobiecie. Ci którym można zaufać i którzy dotrzymują słowa?
Czemu kobiety muszą ogarniać wszystko same?
Szukać rozwiązań, planować, znajdować sposoby?
Być policjantem we własnym domu.
A potem zostać skrytykowaną, że coś zrobione jest źle.
 
Ja wiem, że mężczyźni zaraz się odezwą że oni dają a kobiecie zawsze mało.
Ale kobieta niestety daje o wiele więcej.
Samo to że urodziła dziecko, nie jesteś w stanie tak szybko wyrównać.
A związek musi być wyrównywaniem i dawaniem trochę więcej.
Uczuć, emocji i bliskości.
Byciem wsparciem i pomocą.
Działaniem dla dwojga a czasem tylko dla drugiej osoby bez oczekiwań.
 
Jeśli zostawisz kobietę ze wszystkim samą, nie przetrwa to na dłuższy czas.
Ona sobie poradzi a wam zacznie się psuć.
Obudzi się w niej frustracja i wkurw na męskie, na ciebie.
Włączy się niechęć na seks, bliskość i namiętność.
Złość, pretensja, czasem agresja.
Zacznie się początek końca.
 
Związek to wymiana i współpraca przez całe życie.
Potrzebna jest świadomość tego co jest ważne.
Obranie sobie celu i trzymania się drogi.
 
Iza.

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Plan Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.